Autosedačka Kiddy GUARDIANFIX 3 2018

na webuAutosedačky Kiddy

9 190 Kč 8 690 Kč
Varianta: Gery Melange / Super Green
Kód: FI - 41-553-GF-173
EAN: 4009749367050
Dostupnost: Skladem do 24 hod.
Výrobce: Kiddy

Počet:
+
Autosedačka Kiddy Guardianfix 3 s novými bezpečnostními prvky. Je tak bezpečnější i pohodlnější! Upevňuje se pásy i systémem ISOFIX. Vybaveno originálním prodlužovacím podsedákem.
Název Hodnota
Země původu Německo
Norma ECE R 44/04
Isofix Ano
Použití v autě bez isofixu Ano
Certifikováno pro použití v letadle Ano
Ochranný přední pult od 9-18 kg Ano
Dodatečná boční ochrana Ano
Automatické nastavení výšky a šířky Ano
Prodloužení podpěry nohou Ano
Odpočinková poloha Ano
Směr jízdy Pouze po směru
Snímatelný a pratelný potah Ano
Název Počet
Český návod 1 ks

Doplňky

Kiddy Guardianfix 3
Autosedačky pro děti od  9 -  do 36 kg

 

Guardianfix 3 kombinuje výhody úspěšné produktové linie Guardian (Guardian pro vítěz testu 2010, Guardian pro 2 2011 a Guardinafix pro 2 2012) s novými bezpečnostními prvky. Je tak bezpečnější i pohodlnější. Upevňuje se pásy i systémem ISOFIX. Vybaveno originálním prodlužovacím podsedákem.
 

Přestože se jménem odkazuje na své předchůdce, jedná se o zcela novou, naprosto skvěle vybavenou autosedačku. 
Nová isofixová platforma s otočnými konektory, které mají prodloužený rozsah nastavení. Do výbavy dostala zcela přepracovaný ochranný pultík i Kiddy Shock Absorbér a také vylepšené vodiče bezpečnostních pásů. Vyhoví tak nejnovější verzi bezpečnostní normy ECE 44/04 doplněk 10.

Základním prvkem bezpečnosti pro nejmenší a nejzranitelnější děti je ochranný pultík. Při nehodě se dítě přes něj svine. Absorpční materiál,  pohyb a čalounění snižují sílu, které je dítě vystaveno. Nebezpečí zranění krční páteře se tak minimalizuje. Rodiče tu mohou jen máloco udělat špatně: Dětské sedačky s ochranným pultíkem jsou jednoduché na ovládání. Dítě vložit do sedačky, ochranný pultík upevnit a je hotovo. Vhodné pro vozidlo s Isofix-systémem i bez něj Guardianfix 3 může být připevněn s upínacím systémem Isofix nebo s pásem vozidla. Obě varianty upevnění zajišťují vysokou bezpečnost.


7 bezpečnostních prvku, které jinde nenajdete.


* Originální bezpečnostní pultík *

Umožní, aby se horní část těla dítěte přirozeně přes pultík převalila, pokud dojde k čelnímu nárazu nebo prudkému brždění. Díky tomu je kriticky citlivá krční oblast podstatně méně zatížena, než v případě, kdy je dítě zajištěno konvenčními bezpečnostními pásy.
 

* Nový Kiddy absorbér nárazu *

Od 18 kg a výše jsou děti zajištěny v autosedačce bez ochranného pultíku pomocí 3 bodového bezpečnostního pásu vozidla. Tento systém byl nicméně vyvinut pro dospělé. Náš unikátní bezpečnostní prvek - Kiddy absorbér nárazu - pohlcuje energii, působící na tříbodové pásy, a proto chrání Vaše dítě.
 

* Optimalizovaná geometrie bočních ploch *

Díky novému rozvržení komponent boční ochrany se stává náš vysoce  absorpční materiál Honey Comb V2 ještě účinnějším a zachytí maximum kinetické energie. V případě boční kolize jsou nyní hlavička a ramena chráněny tím nejlepším způsobem. Současně zůstal zachován skvělý boční výhled dítěte.
 

* Nová snížená ISOFIXová platforma *

Zajišťuje nižší těžiště a tím i menší klopný moment. Současně je vybavena mechanismem pro boční posun.  Usnadňuje se tím její upínání do vozidla a také snižuje přenos sil bočního nárazu na sedačku i dítě.
 

* Optimální tvar *

Kiddy guardianfix 3 se přizpůsobí rozměrům Vašeho dítěte (nastavitelná šířka a výška). Z tohoto důvodu poskytují postranní  ochranné prvky ještě lepší ochranu. Autosedačku nastavíte pro každou etapu růstu Vašeho dítěte, aby poskytovala tu nejlepší ochranu!
 

* Podsuvný polštářek podsedáku *

Zvyšuje pozici nejmenších dětí (9-11kg) ve vztahu k bezpečnostnímu pultíku.
 

* Měrka úrovně očí *

Správná pozice hlavičky dítěte tak může být lépe kontrolována a rodiče ihned vidí, jestli dítě vyrostlo a autosedačka  potřebuje  upravit geometrii pro nejlepší ochranu i pohodlí.

 

Není jen bezpečnější, ale také mnohem pohodlnější 
 

U vícerozsahové autosedačky je základem pohodlí i bezpečnosti přizpůsobení sedačky změnám rozměrů postavy dítěte. Guardianfix 3 má unikátní mechanismus nastavení výšky a šířky opěrky zad jednou rukou a jedním pohybem. Jako jediná na trhu také disponuje opěrkou nohou nastavitelnou do 5 pozic a zvětšeným rozsahem nastavení sklonu opěrky zad a také velkým rozsahem použití prodyšného potahu s 3D sítí. Pro dítě je pak i dlouhá cesta příjemným zážitkem.

 

* Jednoduchá instalace chrání před chybami *

Rodiče tu mohou jen málo co udělat špatně: Dětské sedačky s ochranným pultíkem jsou jednoduché na ovládání. Dítě vložit do sedačky, ochranný pultík upevnit, protáhnout přes něj pásy auta a je hotovo. Vhodné pro vozidlo s Isofix systémem i bez něj Guardianfix 3 může být připevněn s upínacím systémem Isofix a pásem vozidla nebo jen s pásem vozidla. Obě varianty upevnění zajišťují vysokou bezpečnost. Při použití s ISOFIXem usnadňují instalaci otočné a ve dvou směrech posuvné konektory. Velký rozsah jejich vysunutí umožňuje nastavit odpočinkovou polohu pro delší cesty.
 

* Odolný potah *

Potahy, které jsou k dostání v mnoha barevných variantách, jsou snímatelné a lze je prát v rukách při 30°C. - Výsuvná vložka - Opora a  perfektní pocit při sezení. Dítě se bude cítit výborně a bude si jízdu autem užívat. - Nejpohodlnější pozice v každé situaci - stačí jen několik málo vteřin k tomu, abyste nastavili autosedačku do pozice na spaní, a také výška komfortní opěrky hlavy může být jednoduše nastavena. Široká sedačka umožňuje klidný a pohodlný spánek. Zatímco se Vy soustředíte na silnici, dítě odpočívá v bezpečí své autosedačky.
 

* Údaje o výrobku *

Hmotnost: 8,0 kg 
Vnější rozměry: výška 65-83 cm, šířka 55+64 cm a hloubka 45-50 cm
Vnitřní rozměry: šířka u hlavičky 21 cm, šířka v oblasti ramen 31-41 cm, výška opěrky zad 37-  55 cm, hloubka podsedáku 37 -42 cm, šířka v oblasti kyčlí 30 cm 

Rozsah sklonu opěrky: 90°až 115°
Typ instalace: po směru jízdy

 

Další varianty tohoto produktu

Alternativy Vámi vybraného zboží